Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.995
10
1.76795
50
1.5428
100
1.350045
500
0.964288
1000
0.835724
5000
0.810008
10000
0.787512
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | MOX500 |
| Package | Bulk |
| Features | Moisture Resistant |
| Tolerance | ±5% |
| Resistance | 3.3 kOhms |
| Composition | Thick Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.205" Dia x 0.571" L (5.20mm x 14.50mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |