Ohmite
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
4.4365
10
4.01375
50
3.41582
100
2.98889
500
2.348381
1000
2.151968
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Ohmite |
| Series | Mini-Mox |
| Package | Bulk |
| Features | High Voltage, Moisture Resistant |
| Tolerance | ±1% |
| Resistance | 10 MOhms |
| Composition | Thick Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.5W, 1/2W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |