MOF4WVJT-77-15K
YAGEO
型号:
MOF4WVJT-77-15K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 15K OHM 5% 4W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series MOF
Package Tape & Box (TB)
Features Flame Proof, Safety
Tolerance ±5%
Resistance 15 kOhms
Composition Metal Oxide Film
Failure Rate -
Power (Watts) 4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.787" L (9.00mm x 20.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package Axial
Temperature Coefficient ±200ppm/°C