onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.1995
10
0.14345
100
0.077615
500
0.060933
1000
0.042313
2000
0.035055
5000
0.033146
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Tolerance | ±5% |
| Power - Max | 500 mW |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SOD-123 |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | MMSZ527 |
| Impedance (Max) (Zzt) | 750 Ohms |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C |
| Supplier Device Package | SOD-123 |
| Voltage - Zener (Nom) (Vz) | 110 V |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 100 nA @ 84 V |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 10 mA |