Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
型号:
MMA02040D1003FB300
封装:
0204
批次:
-
描述:
RES 100K OHM 1% 2/5W MELF 0204
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4655
10
0.3572
25
0.27208
50
0.20216
100
0.15029
250
0.126958
500
0.108813
1000
0.082897
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components |
| Series | MMA - Professional |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Features | Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 |
| Tolerance | ±1% |
| Resistance | 100 kOhms |
| Composition | Thin Film |
| Failure Rate | - |
| Power (Watts) | 0.4W, 2/5W |
| Package / Case | MELF, 0204 |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.055" Dia x 0.142" L (1.40mm x 3.60mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | 0204 |
| Temperature Coefficient | ±25ppm/°C |