MFR100FRF52-1K33
YAGEO
型号:
MFR100FRF52-1K33
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 1.33K OHM 1% 1W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series MFR
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±1%
Resistance 1.33 kOhms
Composition Metal Film
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package Axial
Temperature Coefficient ±100ppm/°C