MFR-25JR-52-36K
YAGEO
型号:
MFR-25JR-52-36K
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 36K OHM 5% 1/4W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series MFR
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 36 kOhms
Composition Metal Film
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C