YAGEO
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.095
10
0.06935
25
0.04788
50
0.03724
100
0.0266
250
0.020748
500
0.016473
1000
0.011694
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | YAGEO |
| Series | MFR |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | - |
| Tolerance | ±1% |
| Resistance | 20 kOhms |
| Composition | Metal Film |
| Power (Watts) | 0.167W, 1/6W |
| Package / Case | Axial |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.075" Dia x 0.134" L (1.90mm x 3.40mm) |
| Height - Seated (Max) | - |
| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Number of Terminations | 2 |
| Supplier Device Package | Axial |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |