MFP1WSBBD52-49K9
YAGEO
型号:
MFP1WSBBD52-49K9
品牌:
YAGEO
封装:
Axial
批次:
数据手册:
描述:
RES 49.9K OHM 0.1% 1W AXIAL
用户指南
Mfr YAGEO
Series MFP
Package Bulk
Features -
Tolerance ±0.1%
Resistance 49.9 kOhms
Composition Metal Film
Power (Watts) 1W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package Axial
Temperature Coefficient ±25ppm/°C