MFP-25BRD52-47K
YAGEO
型号:
MFP-25BRD52-47K
描述:
RES 47K OHM 0.1% 1/4W AXIAL
购买数量:
库存 : 147253
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
Series MFP
Package Tape & Reel (TR)
Features -
Tolerance ±0.1%
Resistance 47 kOhms
Composition Metal Film
Failure Rate -
Power (Watts) 0.25W, 1/4W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package Axial
Temperature Coefficient ±25ppm/°C