MF0207JT-52-13R
YAGEO
型号:
MF0207JT-52-13R
描述:
RES 13 OHM 5% 0.6W AXIAL
Features -
Tolerance ±5%
Resistance 13 Ohms
Composition Metal Film
Power (Watts) 0.6W
Package / Case Axial
Product Status Active
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Height - Seated (Max) -
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Number of Terminations 2
Supplier Device Package Axial
Temperature Coefficient ±50ppm/°C