onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.817
10
0.73435
25
0.69654
100
0.534945
250
0.47272
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 61dB (120Hz) |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1A |
| Base Product Number | MC7912 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Negative |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | -35V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.3V @ 1A (Typ) |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | D2PAK-3 |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | -12V |