onsemi
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.5415
10
0.4769
25
0.44802
100
0.33953
250
0.28899
500
0.27455
1000
0.209522
2500
0.195073
5000
0.187853
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | onsemi |
| PSRR | 70dB (120Hz) |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 |
| Product Status | Active |
| Control Features | - |
| Current - Output | 500mA |
| Base Product Number | MC78M15 |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| Number of Regulators | 1 |
| Output Configuration | Positive |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Supplier Device Package | DPAK |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 15V |