Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX6079ALA25+
封装:
8-LCC (3x3)
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.04% 8LCC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
9.2055
10
8.3125
25
7.92642
80
6.882398
420
6.57305
840
5.993075
1260
5.79975
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Tolerance | ±0.04% |
| Output Type | Fixed |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-CLCC |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Voltage - Input | 2.8V ~ 5.5V |
| Current - Output | 10 mA |
| Current - Supply | 330µA |
| Base Product Number | MAX6079 |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 4.8µVp-p |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 6µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-LCC (3x3) |
| Temperature Coefficient | 6ppm/°C |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |