Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX560CWI+
封装:
28-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 4/5 28SO
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.5305
10
11.514
25
11.0371
100
9.72458
250
9.2473
500
8.949
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS562 |
| Data Rate | 116Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MAX560 |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 28-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 4/5 |