Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX33011EASA+
封装:
8-SOIC
批次:
-
数据手册:
-
描述:
+5V CAN TRANSCEIVER WITH +/-65V
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.2415
10
5.6069
25
5.301
100
4.5942
250
4.3586
500
3.91096
1000
3.534
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Transceiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | CANbus |
| Data Rate | 5Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |