Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3280EAUK/V+T
封装:
SOT-23-5
批次:
-
描述:
IC RECEIVER 0/1 SOT23-5
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.1565
10
1.938
25
1.82856
100
1.558095
250
1.463
500
1.280125
1000
1.09725
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | Automotive |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 52Mbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX3280 |
| Receiver Hysteresis | 25 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Number of Drivers/Receivers | 0/1 |