Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX3095EPE+
封装:
16-PDIP
批次:
-
描述:
IC RECEIVER 0/4 16DIP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.2885
10
9.2929
25
8.86122
100
7.69405
250
7.34825
500
6.699875
1000
6.48375
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 10Mbps |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | MAX3095 |
| Receiver Hysteresis | 45 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |