Texas Instruments
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.8525
10
1.65965
25
1.56598
100
1.33418
250
1.252784
500
1.096186
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX232 |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Supplier Device Package | 16-SO |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |