Texas Instruments
型号:
MAX232EIPW
封装:
16-TSSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16TSSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.6055
10
1.44495
25
1.36344
100
1.16166
250
1.090752
500
0.954408
1000
0.790799
2500
0.73626
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 250kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Product Status | Last Time Buy |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX232 |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 16-TSSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |