Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX218CWP+
封装:
20-SOIC
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 20SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
10.602
10
9.5798
25
9.13368
100
7.93079
250
7.57435
500
6.906025
1000
6.68325
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 4.25V |
| Base Product Number | MAX218 |
| Receiver Hysteresis | 100 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 20-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |