Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX212CAG+
封装:
24-SSOP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 3/5 24SSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
11.286
10
10.1916
25
9.71812
100
8.43809
250
8.05885
500
7.347775
1000
7.11075
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Base Product Number | MAX212 |
| Receiver Hysteresis | 300 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 3/5 |