Texas Instruments
型号:
MAX207CDBR
封装:
24-SSOP
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 5/3 24SSOP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
2.356
10
2.1128
25
1.99348
100
1.698315
250
1.594632
500
1.395303
1000
1.156112
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Full |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 24-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | MAX207 |
| Receiver Hysteresis | 500 mV |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 24-SSOP |
| Number of Drivers/Receivers | 5/3 |