Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX15003ATM+
封装:
48-TQFN (7x7)
批次:
-
描述:
IC REG CTRLR BUCK 48TQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.783
10
6.1275
25
5.8425
100
5.073
250
4.845
500
4.4175
1000
4.275
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Clock Sync | Yes |
| Output Type | Transistor Driver |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Phases | 3 |
| Package / Case | 48-WFQFN Exposed Pad |
| Product Status | Active |
| Control Features | Current Limit, Enable, Frequency Control, Phase Control, Power Good, Reset, Tracking |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Number of Outputs | 3 |
| Serial Interfaces | - |
| Base Product Number | MAX15003 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 200kHz ~ 2.2MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Supplier Device Package | 48-TQFN (7x7) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 5.5V ~ 23V |