Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1489ECSD+T
封装:
14-SOIC
批次:
-
描述:
IC RECEIVER 0/4 14SOIC
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.42
10
3.07515
25
2.907
100
2.5194
250
2.3902
500
2.14472
1000
1.938
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Receiver |
| Duplex | - |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Protocol | RS232 |
| Data Rate | 120Kbps |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Base Product Number | MAX1489 |
| Receiver Hysteresis | 1.11 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Supplier Device Package | 14-SOIC |
| Number of Drivers/Receivers | 0/4 |