Analog Devices Inc./Maxim Integrated
型号:
MAX1487EPA+
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8DIP
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
6.1845
10
5.59075
25
5.33064
100
4.6284
250
4.420426
500
4.030375
1000
3.86175
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Type | Transceiver |
| Duplex | Half |
| Series | - |
| Package | Tube |
| Protocol | RS422, RS485 |
| Data Rate | 2.5Mbps |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Product Status | Active |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Base Product Number | MAX1487 |
| Receiver Hysteresis | 70 mV |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Number of Drivers/Receivers | 1/1 |