Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
3.6005
10
3.2718
25
3.09852
50
3.02651
100
2.8823
250
2.52206
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Archer .8 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Plug, Center Strip Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.185" (4.70mm) |
| Number of Positions | 80 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | - |