Harwin Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.282
10
4.7918
25
4.53834
50
4.43289
100
4.2218
250
3.694056
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Harwin Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Series | Archer .8 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Receptacle, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.146" (3.70mm) |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 5mm |
| Contact Finish Thickness | - |