NKK Switches
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.987
10
8.10065
25
7.76112
40
7.379362
80
7.082488
230
6.658341
440
6.149436
945
5.937386
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | NKK Switches |
| Type | Standard |
| Series | M2 |
| Circuit | DPDT |
| Package | Tray |
| Features | Process Sealed |
| Actuator Type | Round, Button |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 25,000 Cycles |
| Mechanical Life | 200,000 Cycles |
| Switch Function | On-Mom |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Ingress Protection | - |
| Base Product Number | M2B25AA |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Voltage Rating - DC | 30 V |
| Color - Actuator/Cap | White |
| Current Rating (Amps) | 1A (AC/DC) |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |