RAF Electronic Hardware
型号:
M2143-4007-SS
封装:
-
批次:
-
描述:
HEX STANDOFF M4X0.7 SS 8MM
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
1.7955
5
1.4991
10
1.349
25
1.19928
50
1.07939
100
1.049465
250
1.019464
500
0.989482
1000
0.899536
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | RAF Electronic Hardware |
| Type | Hex Standoff |
| Color | - |
| Gender | Male, Female |
| Series | - |
| Package | Bulk |
| Plating | - |
| Features | - |
| Material | Stainless Steel |
| Product Status | Active |
| Length - Overall | 0.690" (17.53mm) |
| Diameter - Inside | - |
| Diameter - Outside | 0.236" (5.99mm) Hex |
| Screw, Thread Size | M4x0.7 |
| Base Product Number | M2143 |
| Threaded/Unthreaded | Threaded |
| Between Board Height | 0.315" (8.00mm) |