LTTIP13PROMX67
NextGen Components
型号:
LTTIP13PROMX67
描述:
Naked-eye 3D iPhone 13 pro Max.
用户指南
Mfr NextGen Components
Type Screen Protector
Series LTTIP13
Package Retail Package
Applications iPhone 13 Pro Max
Product Status Active
Diagonal Screen Size 6.7" (6.70", 170mm)