Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
12.901
10
11.4323
25
10.99226
50
10.5526
100
9.966355
250
9.08694
500
8.500695
1000
7.797182
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | LTH |
| Package | Tube |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.066" (1.68mm) |
| Base Product Number | LTH-030 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 2.31mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |