Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.6555
10
18.1298
25
17.31508
80
15.481675
260
14.768738
520
14.055763
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Series | - |
| Package | Tray |
| Function | Step-Down |
| Topology | Buck |
| Clock Sync | Yes |
| Output Type | PWM |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Output Phases | 4 |
| Package / Case | 99-FBGA |
| Product Status | Active |
| Control Features | Frequency Control, Power Good, Soft Start |
| Duty Cycle (Max) | - |
| Number of Outputs | 4 |
| Serial Interfaces | I²C, PMBus |
| Base Product Number | LTC7883 |
| Output Configuration | Positive |
| Frequency - Switching | 250kHz ~ 2.5MHz |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Supplier Device Package | 99-BGA (9x7.5) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 4.5V ~ 13.8V |