Samtec Inc.
型号:
LSS-150-02-L-DV-A-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
CONN SELF-MATE 100POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.227
10
7.4081
100
6.621025
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.287" (7.30mm) |
| Base Product Number | LSS-150 |
| Number of Positions | 100 |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |