Samtec Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
5.985
10
5.4131
25
5.11404
50
4.9894
100
4.73993
250
4.24099
500
3.99152
1000
3.49258
2500
3.317951
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Package | Tube |
| Features | Board Guide |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.209" (5.30mm) |
| Base Product Number | LSS-130 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 8mm, 10mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |