Samtec Inc.
型号:
LSS-130-02-H-DV-A-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
0.635 MM RAZOR BEAM HIGH-SPEED H
购买数量:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.287" (7.30mm) |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |