Samtec Inc.
型号:
LSHM-130-06.0-F-DV-A-S-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
9.025
10
8.12345
25
7.65244
50
7.45636
100
7.26009
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Series | Razor Beam™ LSHM |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place, Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 2 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.293" (7.45mm) |
| Base Product Number | LSHM-130 |
| Number of Positions | 60 |
| Mated Stacking Heights | 8.5mm, 9mm, 10mm, 12mm |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |