Murata Electronics
型号:
LQH3NPH6R8MMEL
封装:
1212 (3030 Metric)
批次:
-
描述:
FIXED IND 6.8UH 1450MA SMD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
0.4845
10
0.42275
25
0.39292
50
0.3325
100
0.30229
250
0.284126
500
0.253878
1000
0.205523
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Murata Electronics |
| Type | Wirewound |
| Series | LQH3 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 1212 (3030 Metric) |
| Product Status | Active |
| Size / Dimension | 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 1212 (3030 Metric) |