Samtec Inc.
型号:
LPAF-30-03.0-L-04-1-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
数据手册:
-
描述:
.050" LP ARRAY HIGH-SPEED HIGH-
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
13.3665
10
11.84365
25
11.38822
50
10.9326
100
10.32517
250
9.41412
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | LP Arrary™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 4 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.110" (2.79mm) |
| Base Product Number | LPAF-30 |
| Number of Positions | 120 |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 4.5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |