Samtec Inc.
型号:
LPAF-10-03.0-L-04-2-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN ARRAY RCPT 40POS SMD GOLD
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
9.9085
10
8.91765
25
8.40104
50
8.18558
100
7.97012
250
7.10847
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.050" (1.27mm) |
| Series | LP Arrary™ |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Connector Type | Array, Female Sockets |
| Contact Finish | Gold |
| Number of Rows | 4 |
| Product Status | Active |
| Height Above Board | 0.110" (2.79mm) |
| Base Product Number | LPAF-10 |
| Number of Positions | 40 |
| Mated Stacking Heights | 4mm, 4.5mm |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |