Texas Instruments
型号:
LMH3401IRMST
封装:
14-UQFN (2.5x2.5)
批次:
-
数据手册:
-
描述:
IC OPAMP DIFF 1 CIRCUIT 14UQFN
购买数量:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
19.399
10
17.8296
25
17.09012
100
15.057785
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | Texas Instruments |
| Series | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Slew Rate | 18000V/µs |
| Output Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| -3db Bandwidth | 7 GHz |
| Amplifier Type | Differential |
| Package / Case | 14-UFQFN |
| Product Status | Active |
| Current - Supply | 55mA |
| Number of Circuits | 1 |
| Base Product Number | LMH3401 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Supplier Device Package | 14-UQFN (2.5x2.5) |
| Voltage - Supply Span (Max) | 5.25 V |
| Voltage - Supply Span (Min) | 3.3 V |