E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
8.8065
10
7.93535
28
7.60305
56
7.228987
84
6.938278
252
6.522766
448
6.024226
952
5.816489
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | E-Switch |
| Type | Anti-Vandal |
| Series | LB22 |
| Circuit | SPDT |
| Package | Tray |
| Features | - |
| Actuator Type | Round, Button, Flush |
| Mounting Type | Panel Mount, Front |
| Product Status | Active |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Switch Function | On-On |
| Termination Style | Solder Lug |
| Ingress Protection | IP65 - Dust Tight, Water Resistant |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Color - Actuator/Cap | Silver |
| Current Rating (Amps) | 3A (AC) |
| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 22.00mm Dia |
| Illumination Type, Color | - |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |