ODU
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
119.776
10
109.9112
25
105.68408
50
102.16129
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | ODU |
| Color | Black |
| Series | ODU AMC® NP |
| Package | Bulk |
| Features | - |
| Shielding | Shielded |
| Orientation | Keyed |
| Termination | Solder |
| Applications | - |
| Shell Finish | Black Carbon |
| Cable Opening | 0.264" (6.70mm) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Connector Type | Receptacle, Female Sockets |
| Fastening Type | Detent Lock |
| Product Status | Active |
| Shell Material | Aluminum |
| Voltage Rating | 50VAC |
| Insert Material | - |
| Contact Material | - |
| Mounting Feature | - |
| Primary Material | Metal |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Number of Positions | 6 |
| Shell Size - Insert | 6 |
| Current Rating (Amps) | 5A, 7A |
| Operating Temperature | -18°C ~ 71°C |
| Contact Finish - Mating | Gold |
| Contact Finish Thickness - Mating | - |