IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
34.371
10
32.0625
100
27.838895
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | IXYS |
| Input | Standard |
| Series | GenX3™ |
| Package | Tube |
| IGBT Type | PT |
| Power - Max | 735 W |
| Configuration | Single |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| NTC Thermistor | No |
| Package / Case | SOT-227-4, miniBLOC |
| Product Status | Active |
| Base Product Number | IXGN320 |
| Operating Temperature | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Supplier Device Package | SOT-227B |
| Vce(on) (Max) @ Vge, Ic | 1.25V @ 15V, 100A |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 320 A |
| Input Capacitance (Cies) @ Vce | 18 nF @ 25 V |
| Current - Collector Cutoff (Max) | 150 µA |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 600 V |