DIT
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
1
16.948
10
14.68605
25
13.91978
50
13.718
100
12.10414
250
11.297172
500
11.055074
请发送询价,我们将立即回复。

| Mfr | DIT |
| Series | IP |
| Current | 6 A |
| Package | Box |
| Inductance | - |
| Filter Type | Single Phase |
| Applications | General Purpose |
| Configuration | Single Stage |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Approval Agency | CSA, TUV, UR |
| Termination Style | IEC 320-C14, Quick Connect |
| Voltage - Rated AC | 250V |
| Voltage - Rated DC | 250V |
| Frequency - Operating | 50 ~ 60Hz |
| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |