首页 / 微处理器 / IDT79RC32V334-100BBG
IDT79RC32V334-100BBG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32V334-100BBG
封装:
256-PBGA (17x17)
描述:
IC MPU INTERPRISE 100MHZ 256BGA
SATA -
Speed 100MHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 3.3V
Core Processor MIPS-II
Package / Case 256-BGA
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)