首页 / 微处理器 / IDT79RC32V333-133DHG
IDT79RC32V333-133DHG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32V333-133DHG
封装:
208-PQFP (28x28)
批次:
数据手册:
描述:
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
用户指南
Mfr Renesas Electronics America Inc
USB -
SATA -
Speed 133MHz
Series Interprise™
Package Tray
Ethernet -
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 3.3V
Core Processor MIPS-II
Package / Case 208-BFQFP
Product Status Obsolete
RAM Controllers SDRAM
Co-Processors/DSP -
Security Features -
Base Product Number 79RC32
Additional Interfaces PCI, SPI, UART
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)