首页 / 微处理器 / IDT79RC32V332-133DHI
IDT79RC32V332-133DHI
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32V332-133DHI
封装:
208-PQFP (28x28)
描述:
IC MPU INTERPRISE 133MHZ 208QFP
SATA -
Speed 133MHz
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 3.3V
Core Processor MIPS-II
Package / Case 208-BFQFP
Graphics Acceleration No
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)