首页 / 微处理器 / IDT79RC32V332-100DH
IDT79RC32V332-100DH
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32V332-100DH
封装:
208-PQFP (28x28)
描述:
IC MPU INTERPRISE 100MHZ 208QFP
SATA -
Speed 100MHz
Series Interprise™
Package Tray
Ethernet -
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 3.3V
Core Processor MIPS-II
Package / Case 208-BFQFP
Product Status Obsolete
RAM Controllers SDRAM
Co-Processors/DSP -
Security Features -
Base Product Number 79RC32
Additional Interfaces PCI, SPI, UART
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)