首页 / 微处理器 / IDT79RC32T365-150BCG
IDT79RC32T365-150BCG
Renesas Electronics America Inc
型号:
IDT79RC32T365-150BCG
封装:
256-CABGA (17x17)
批次:
数据手册:
描述:
IC MPU INTERPRISE 150MHZ 256BGA
用户指南
Mfr Renesas Electronics America Inc
USB -
SATA -
Speed 150MHz
Series Interprise™
Package Tray
Ethernet 10/100Mbps (2)
Mounting Type Surface Mount
Voltage - I/O 2.5V, 3.3V
Core Processor MIPS-II
Package / Case 256-LBGA
Product Status Obsolete
RAM Controllers SDRAM
Co-Processors/DSP Security; SEC
Security Features Cryptography, Random Number Generator
Base Product Number 79RC32
Additional Interfaces PCI, PCMCIA, SPI, UART
Graphics Acceleration No
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)